Dr. Liliana TEODOROF

Lider Departament Cercetator Stiintific II

Expertize Principale

Chimia Mediului

Geochimie

DR. Iuliana-Mihaela TUDOR

Cercetator Stiintific II

Expertize Principale

Ecologie Acvatică

Zooplancton

DR. Dr. Liliana TÖRÖK

Cercetator Stiintific II

Expertize Principale

Evaluarea Ecologică a Riscurilor

Fitoplancton

Evaluarea Calitativă a Ecosistemelor Acvatice

Dr. Adrian BURADA

Cercetator Stiintific III

Expertize Principale

Chimia Mediului

Inginerie Industrială

Daniela Seceleanu Odor

Cercetator Stiintific

Expertize Principale

Chimia Mediului

Dr. Mitică CIORPAC

Cercetator Stiintific III

Expertize Principale

Genetică Moleculară

Filogenie moleculară și Istorie Evolutivă

Dr. Cristina DESPINA

Cercetator Stiintific II

Expertize Principale

Chimia Mediului

Geochimie

Biotehnologie

Daniela Nicoleta Holostenco

Cercetator Stiintific III

Expertize Principale

Biologie Moleculara

Ihtiologie Aplicata

Orhan IBRAM

Cercetator Stiintific III

Expertize Principale

Ecologie Acvatică

Macronevertebrate Acvatice

Elena TAFLAN

Cercetator Stiintific

Expertize Principale

Citogenetica

Biologie Moleculară

Ștefan COCIAȘ

Cercetator Stiintific

Expertize Principale

Acvacultură

KATARINA TOŠIĆ

Cercetator Stiintific

Expertize Principale

Ecologie moleculară

Genetică aplicată

Ecologie acvatică

Iasemin SALI

Asistent Cercetator

Expertize Principale

Ecologie Acvatica

Zooplancton

Cosmin SPIRIDON

Asistent Cercetator

Expertize Principale

Ecologie Acvatica

Fitoplancton

Angelica BANESCU

Tehnician

Expertize Principale

Alge

Mihaela TIGANUS

Asistent Cercetator

Expertize Principale

Dr. Liliana TEODOROF

Lider Departament

Expertize Principale

Chimia Mediului

Geochimie

DR. Iuliana-Mihaela TUDOR

Expertize Principale

Ecologie Acvatică

Zooplancton

Dr. Adrian BURADA

Expertize Principale

Chimia Mediului

Inginerie Industrială

Daniela Seceleanu Odor

Expertize Principale

Chimia Mediului

Dr. Cristina DESPINA

Expertize Principale

Chimia Mediului

Geochimie

Biotehnologie

Dr. Mitică CIORPAC

Expertize Principale

Genetică Moleculară

Filogenie moleculară și Istorie Evolutivă

Orhan IBRAM

Expertize Principale

Ecologie Acvatică

Macronevertebrate Acvatice

Daniela Nicoleta Holostenco

Expertize Principale

Biologie Moleculara

Ihtiologie Aplicata

Elena TAFLAN

Expertize Principale

Citogenetica

Biologie Moleculară

Ștefan COCIAȘ

Expertize Principale

Acvacultură